Hakkımızda

“1982 yılından bu güne, tek bir amaç etrafında çalışıyoruz; sanatçılar ve zanaatkarlar için harika bir deneyim sunmak! Bunu amacımızı gerçekleştirebilmek için endüstrinin en yüksek performansa sahip ürünlerini üretiyoruz. Iwata airbrushlar, Iwata hava kompresörleri, MEDEA boyaları, ARTOOL aksesuarları… Tüm bu harika ürünleri üretirken en kaliteli malzemeleri, endüstrinin en gelişmiş makinelerini kullanarak işliyoruz. Oldukça katı performans standartlarımıza göre ürünlerimizi test ediyoruz ve kullanıcılarımıza en iyi hizmet ve teknik bilgileri kullanarak hizmet ediyoruz.

Iwata ailesi olarak yaratıcı sürecinizin küçük bir parçası olmamıza izin verdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınızda size yardımcı olması için en iyi ekipman ve malzemeler ile elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.”

Iwata’nın tek resmi Türkiye distribütörü UNTRASOL Enerji İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., 2016 yılında, tedarik zinciri profesyonelleri tarafından kurulmuş, müşteri odaklı çözümler üreten ve sürekli kendine yeni değerler katan bir firma olup Iwata ürünleri dışında; savunma sanayi ve enerji santralleri ile ilgili girişimlere ve distribütörlüğünü yürüttüğü farklı markalara sahiptir. Türkiye’de iki adet, Irak’ta ise üç adet ofisi bulunan Untrasol, yeni yatırımlarıyla beraber hızla büyümeye devam etmektedir.